Komanda

Vadovybė

Erika Girštautė

Generalinė direktorė

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Erika.Girstaute@eltelnetworks.com

Vytautas Strimaitis

Personalo vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Vytautas.Strimaitis@eltelnetworks.com

Povilas Sargautis

Tinklų skyriaus vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Povilas.Sargautis@eltelnetworks.com

Paulius Bernotavičius

Mobilaus ryšio skyriaus vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Paulius.Bernotavicius@eltelnetworks.com

Administracija

Ilona Urbienė

Vyriausioji finansininkė

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Ilona.Urbiene@eltelnetworks.com

Raimondas Vaitkevičius

Verslo kontrolierius

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Raimondas.Vaitkevicius@eltelnetworks.com

Žilvinas Navikas

Pirkimų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Zilvinas.Navikas@eltelnetworks.com

Lijana Ulenskienė

Darbuotojų sveikatos ir saugos specialistė

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Lijana.Ulenskiene@eltelnetworks.com

Karolina Šatė

Žmogiškųjų išteklių verslo partnerė

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Karolina.Sate@eltelnetworks.com

Austėja Sokolovaitė

Žmogiškųjų išteklių administratorė

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Austeja.Sokolovaite@eltelnetworks.com

Tinklų skyrius

Tadas Jasinskas

Norvegijos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Tadas.Jasinskas@eltelnetworks.com

Remigijus Šalkauskas

Norvegijos projektų darbų vykdytojas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Remigijus.Salkauskas@eltelnetworks.com

Karolis Čečys

Norvegijos projektų darbų vykdytojas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Karolis.Cecys@eltelnetworks.com

Rolandas Rimkus

Lietuvos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Rolandas.Rimkus@eltelnetworks.com

Antanas Katilius

Lietuvos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Antanas.Katilius@eltelnetworks.com

Edmundas Blauzdžiūnas

Lietuvos projektų vadovas gamybai

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Edmundas.Blauzdziunas@eltelnetworks.com

Mobilaus ryšio skyrius

Kęstutis Kasparavičius

Norvegijos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Kestutis.Kasparavicius@eltelnetworks.com

Tautvydas Tveraga

Norvegijos projektų vadovas gamybai

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Tautvydas.Tveraga@eltelnetworks.com

Artur Ševčenko

Suomijos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Artur.Sevcenko@eltelnetworks.com

Linas Bagdanavičius

Lietuvos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Linas.Bagdanavicius@eltelnetworks.com

Nerijus Bazinas

Lietuvos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Nerijus.Bazinas@eltelnetworks.com

Jonas Stepankevičius

Mobilaus ryšio statybos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Jonas.Stepankevicius@eltelnetworks.com

Genadijus Zverugo

Mobilaus ryšio eksplotacijos projektų vadovas

Kontaktinė informacija:
El. paštas - Genadijus.Zverugo@eltelnetworks.com