Karjera

Prisijunkite prie veiklių žmonių komandos

Karjera Eltel Networks įmonėje

Esame įsitikinę, kad gerovė ir uždarbis nėra prieštaringos, o veikiau - viena kitą papildančios sąvokos.

Norint išlikti konkurencinga įmone, būtini kompetentingi ir įgalinti darbuotojai, kurie savo darbe vadovaujasi aiškiomis taisyklėmis, padedančiomis įgyvendinti Eltel verslo strategiją.

Eltel lyderystės filosofija yra aiški ir nuosekli valdymo sistema. Mes tikime, kad įgalinti darbuotojai, prisiimdami atsakomybę už savo darbą, sukuria geriausias sąlygas įmonei - tapti stipriai bei į klientą ir rezultatus orientuotai organizacijai.

Siekdami sukurti našią ir į klientą bei rezultatus orientuotą organizaciją, aktyviai skatiname sąžiningumą ir lygias galimybes visiems Eltel darbuotojams be išimties. Dėl šios priežasties, esame įsitikinę, kad kiekvienas Eltel darbuotojas suteikia įmonei unikalumo, dėl savo asmeninės patirties ir žmogiškųjų savybių. Mes vertiname ir skatiname įvairovę visose savo veiklose bei įmonės lygiuose.

 

Esame suinteresuoti, kad visi mūsų darbuotojai galėtų pilnai išnaudoti savo įgūdžius, žinias ir kompetencijas, taip prisidėdami ne tik prie asmeninio tobulėjimo, bet ir prie įmonės sėkmės.

Laisvos darbo pozicijos

Laisvos darbo pozicijos

Jeigu tu domiesi naujomis technologijomis, esi orientuotas į kokybišką rezultatą ir nori dirbti Lietuvoje ar užsienyje komandiruočių principu – prisijunk prie mūsų komandos ir prisidėk prie novatoriško pasaulio kūrimo!

Daugiau apie laisvas darbo pozicijas rasi čia: