Elektromobilių įkrovimo sprendimai

Eltel siūlo elektromobilių įkrovimo sprendimus Šiaurės Europos šalių ir Lietuvos rinkose bei yra sudariusi sutartis su įkrovimo stotelių tinklų operatoriais ir įkrovimo įrangos gamintojais. Esame sertifikuoti jų atstovai, todėl galime užtikrinti techninių sąlygų ir reikalavimų atitiktį.

Eltel siūlo visapusiškus sprendimus

Eltel teikia modernius elektros įkrovimo sprendimus įmonėms, viešajam sektoriui ir investuotojams.
Galime būti tiek įkrovimo sprendimų tiekėjais, tiek kintamosios ar nuolatinės srovės įkroviklių montavimo bei aptarnavimo partneriais. Tai reiškia, kad siūlome visapusiškus sprendimus ir rūpinamės viskuo – nuo ​​planavimo, projektavimo ir statybos, iki aptarnavimo ir priežiūros.  

Be įprastų elektromobilių įkrovimo sprendimų, artimiausioje ateityje, didžiulis pokytis vyks ir sunkiasvorio komercinio transporto rinkoje – sunkvežimiai, autobusai, furgonai ir ar netgi keltai, čia Eltel taip pat gali pasiūlyti profesionalų bei specifinių praktinių žinių.

 

Ne tik statyti, bet ir pri(si)taikyti: Eltel požiūris į elektromobilius

Įmonėje puoselėdami ilgalaikius tvarumo įsipareigojimus, turėdami didelę kompetenciją bei ekologiško ir tvaraus transporto sektoriaus viziją, mes stabiliai įsitvirtinome rinkoje, kaip vieni iš pirmaujančių paslaugų tiekėjų, galinčių pasiūlyti visų tipų transporto priemonių įkrovimo sprendimus.

Turime platų partnerių tinklą, o mūsų teikiamos paslaugos – nuo ​​nedidelio masto įkrovimo įrenginių, iki sudėtingesnių projektų, kuriems keliami aukšti infrastruktūros ir inžinerijos išmanymo reikalavimai.

Kontaktinis asmuo

Jonas Grigaliūnas

Elektromobilių įkrovimo stotelių ir saulės energetikos projektų vadovas
jonas.grigaliunas{eta}eltelnetworks.com