Energijos kaupimo sprendimai

Lietuvai palaipsniui pereinant prie atsinaujinančios energijos, baterijų saugyklos dabar tampa svarbi mūsų elektros įrenginių sudedamoji dalis. Sukauptos elektros energijos pagalba galime subalansuoti turimus energijos šaltinius ir generuoti ekonominę grąžą.

Galimybė kaupti energiją

Energijos kaupimo arba dar kitaip - baterijų sandėliai, yra stacionariai sumontuotos sistemos, susidedančios iš energijos kaupimo įrangos, keitiklių ir valdymo sistemos. Ši įranga suteikia galimybę teikti įvairias energijos taupymo paslaugas, ir yra visiškai integruota, todėl gali išnaudoti visas naujų ar esamų energijos šaltinių. O naudodamiesi tinklo palaikymo paslaugomis, galite dalyvauti energijos balansavimo rinkose ir atverti naujus pajamų srautus.

Sistema gali būti modulinė, sukonfigūruota įvairiems akumuliatorių modeliams, kad atitiktų jūsų poreikį. Šioje baterijų sistemoje gali būti įrengtas oro kondicionavimo arba ventiliatorius, skirtas karštam ir šaltam klimatui, pritaikyta mūsų regionui.

Tai yra greitai įdiegiamas sprendimas, kuris gali būti pastatytas ant išlygintos žemės arba laikinų pamatų, todėl žymiai sutrumpėja parengiamieji bei statybiniai darbai ir montavimo laikas. Pagal poreikį lengvai perkeliama į kitą vietą.

 

Elektros energijos poreikis nuolatos auga, o kartu auga ir poreikis efektyviau ją išnaudoti.  Su pažangiausiomis technologijomis, modulinis energijos kaupimo sprendimas suteikia daugybę funkcijų, leidžiančių atskleisti savo augimo potencialą.

Kontaktinis asmuo

Jonas Grigaliūnas

Elektromobilių įkrovimo stotelių ir saulės energetikos projektų vadovas
jonas.grigaliunas{eta}eltelnetworks.com