Saulės elektrinės

Eltel teikia tvarius saulės energijos sprendimus įmonėms, viešajam sektoriui ir investuotojams. Esame patikimas partneris randant geriausią technologinį sprendimą, atliekant saulės energijos sistemų projektavimo, montavimo, paleidimo ir priežiūros darbus.

Saulės energija apsimoka, tiek aplinkosauginiu, tiek investiciniu požiūriu

Atsinaujinančios saulės energijos panaudojimas buityje ar pramonėje yra tvarus ir ekonomiškas sprendimas. Kasdien tobulėjant technologijoms, saulės energijos gamyba atpigo ir tapo efektyvesnė, o dėl išaugusios investicinės grąžos, šio tipo atsinaujinančios energijos šaltinio panaudojimas kasdien tampa vis patrauklesnis.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad šis sprendimas yra ilgaamžis, nereikalaujantis daug priežiūros ir draugiškas aplinkai. 

Atsinaujinančios energijos sprendimai dažnai yra tarpusavyje susiję. Pavyzdžiui, energijos kaupimo sistemų įrengimas dažnu atveju papildo sistemų funkcionalumą įrenginėjant saulės elektrines, tam, kad būtų suvaldyti elektros apkrovos pikai ir pasiekta maksimali investicijų grąža.

Mes, Eltel, turime visas galimybes ir reikiamas profesines žinias įgyvendinant įvairaus tipo ar apimties projektus.

Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės verslui yra puikus sprendimas, nes tai ne tik leidžia daug sutaupyti, bet ir užtikrina ilgalaikę energetinę nepriklausomybę bei prisideda prie gamtai draugiško verslo įgyvendinimo ir puoselėjimo.  

Atsinaujinančios energetikos sektorius Lietuvoje sparčiai plečiasi, tad saulės elektrinių pagaminta energija gali būti naudojama vidinėms įmonės reikmėms, o perteklinė energija kaupiama ir esant palankioms rinkos sąlygoms parduodama elektros tinklams

 Žalioji energetika vis dažniau pagrįstai vadinama ir viena pigiausių, nes sparčiai mažėja saulės elektrinių įrengimo ir eksploatacijos kaštai.

Ilgametė Eltel patirtis ir praktika įgyvendinant tarptautinius projektus, leidžia pasiūlyti plačią siūlomų sprendimų apimtį – mes projektuojame, diegiame ir montuojame saulės energijos sistemas. Pilnas regiono padengiamumas, profesionalus darbų valdymas ir kvalifikuoti montuotojai užtikrina, kad projektas būtų atliktas laiku, pagal numatytą grafiką.

Ar žinojote, kad:

Saulės elektrinės veikla nekelia taršos ir triukšmo, neturi išmetamųjų teršalų ir prisideda mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimą į aplinką.

Taip pat, saulės moduliai yra ilgaamžiai ir reikalauja minimalios priežiūros. Po sumontavimo, jie gali tarnauti daugelį metų be didesnių problemų ar papildomų investicijų.

 

Kontaktinis asmuo

Jonas Grigaliūnas

Elektromobilių įkrovimo stotelių ir saulės energetikos projektų vadovas
jonas.grigaliunas{eta}eltelnetworks.com