Eltel klimato tikslai

„Eltel“ žengė svarbų žingsnį, siekdama iki 2030 m. gerokai sumažinti savo poveikį klimatui. Bendrovės išmetamų teršalų mažinimo tikslai buvo patvirtinti iniciatyva „Science Based Targets“ (SBTi), todėl „Eltel“ įsipareigoja kovoti su klimato kaita remiantis Paryžiaus klimato kaitos susitarimu.

„Didžiuojamės gavę SBTi patvirtinimą dėl mūsų klimato tikslų ir prisijungę prie vis daugiau įmonių visame pasaulyje, įsipareigojusių siekti moksliškai pagrįstų išmetamųjų teršalų mažinimo tikslų. Tikimės, kad dirbsime siekdami bendro tikslo – kovoti su klimato kaita“, – sakė Erno Lehto, Eltel tvarumo vadovas. 

Skaityti daugiau


 

 

Tvarumas

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje mes rūpinamės ne tik kokybiško infraneto infrastruktūros tiekimu, tačiau kartu stengiamės užtikrinti, kad mūsų veikla atitiktų tvarios ateities viziją.

Viena iš pamatinių Eltel strategijos sričių - tvarumo politika, kuri yra orientuota į asmeninį tobulėjimą, bendrą visuomenės gerovę bei švaresnį rytojų.

Kadangi mūsų įmonė savo veiklą vykdo srityje, kuri turi svarbų vaidmenį pereinant prie mažai anglies dioksido išskiriančių technologijų visuomenės - esame įpareigoti atitikti savo klientų bei visuomenės lūkesčius.

Pagrindinis mūsų poveikio aplinkai šaltinis yra bendras 3789 transporto priemonių parkas. Išlaikydami šiuolaikišką, degalus taupantį automobilių parką, sumažiname išmetamų kenksmingų teršalų kiekį. Kaskart, atnaujinant automobilių parko nuomos sutartis, svarstome galimybę pereiti prie lengvesnių transporto priemonių, naudojančių mažiau degalų, hibridinių ar elektrinių automobilių.

Be modernaus bei mažai teršalų išmetančio automobilių parko, mes planuojame darbus taip, kad perteklinio vykimo automobiliu į darbo vietas būtų kuo mažiau.

Ofiso darbuotojai taip pat atsisako ir vienkartinių vandens buteliukų, kurių gamybos resursai smarkiai prisideda prie gamtos taršos. Tokiu būdu ne tik bus sutaupomos lėšos, tačiau sumažinamas aplinkai daromas neigiamas poveikis, bei kuriamas ekologiškas įprotis, kuris, tikimės, bus taikomas ne tik darbe, tačiau ir asmeniniame gyvenime.

Eltel grupė įgyvendina tvarios veiklos strategiją, kuri apima sveikatą ir saugumą, tiekimo grandį, visuomenės gerovę bei etiško verslo standartų įgyvendinimą. Šios strategijos tikslas - skirti prioritetinį dėmesį kovojant su klimato kaita. Mūsų požiūriu, per ateinančius 30 metų, pasaulis privalo pašalinti anglies dioksido pėdsaką atmosferoje bei minimizuoti atliekų kiekį. Kadangi Eltel savo veiklą vykdo elektrifikacijos bei skaitmenizacijos srityse, todėl atsakingai žvelgiame į šią galimybę prisidedant prie teigiamų pokyčių įgyvendinimo, novatoriškų sprendimų priėmimo ir tvarios ateities kūrimo.

© Always connected, always powered – we make it happen by transforming society for a sustainable future.