Apie mus

Eltel - pirmaujanti Šiaurės šalių telekomunikacijos ir elektros tinklų paslaugų teikėja

Mes esame Eltel

Bendrovė Eltel yra pirmaujanti Šiaurės šalių elektros energijos ir komunikacinių tinklų paslaugų teikėja. Įmonė teikia visapusiškus sprendimus: nuo priežiūros ir paslaugų atnaujinimo iki projektų įgyvendinimo darbų. 

Mes palaikome visuomenei gyvybiškai svarbių infrastruktūrų veiklą, užtikrindami nenutrūkstamą energijos bei ryšio tiekimą vartotojams.

Įmonės teikiamos paslaugos prisideda prie tvaresnės visuomenės kūrimo, gerai valdomų bei modernizuotų elektros ir telekomunikacinių ryšių tinklų diegimo.

Mūsų klientai yra telekomunikacijų operatoriai ir kiti ryšių tinklų savininkai. Mes taip pat sėkmingai dirbame su elektros energijos tinklų paskirstymo savininkais bei valstybiniais energijos sistemos perdavimo operatoriais.

Didžiąją mūsų darbo dalį sudaro ilgalaikiai susitarimai ir projektai, kurių trukmė svyruoja nuo dviejų iki penkerių metų. Tai leidžia mums užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais bei glaudžiai bendradarbiauti siekiant abipusių tikslų.

2022m. Eltel metiniai pardavimai siekė 823,6 mln. Eur. Šiuo metu bendras darbuotojų skaičius siekia apie 5 000 darbuotojų. AB „Eltel“ įtraukta į Stokholmo „Nasdaq“  biržos sąrašą.

Trumpi faktai:

ŠIUO METU ĮMONĖJE DIRBA:
Apie 5 000 darbuotojų.

ELTEL VEIKLA APIMA:
Projektavimo, statybos, priežiūros ir projektų įgyvendinimo darbus.

METINĖ PARDAVIMŲ APYVARTA:
850.1 mln. Eur.

VERSLAS APIMA:
Norvegiją, Švediją, Suomiją, Daniją, Lenkiją, Vokietiją ir Lietuvą.

Eltel Lietuva

Eltel Lietuva

Sužinokite daugiau apie Eltel Lietuva

Skaityti daugiau
Eltel komanda

Eltel komanda

Susipažinkite su mūsų komanda

Skaitykite daugiau