Eltel vertybės

Tvirtas vertybinis pagrindas yra kiekvieno teisingo sprendimo, teigiamo pokyčio ir iniciatyvų šaknys. Džiaugiamės galėdami pristatyti savo vertybinį kompasą, kurį suderinome bendradarbiaudami su daugybe skirtingas pareigas užimančių komandos narių, iš visos Eltel grupės šalių. Juk tik tokiu būdu mūsų kompasas visada rodys teisingą, visai įmonei priimtiną kryptį!

 

Kuriantys galimybes:

Pasaulis yra nuolatos kintantis ir mes manome, kad iššūkiai ir galimybės visuomet keliauja kartu. Dėl to mes esame proaktyvūs ir skatiname tiek save, tiek savo kolegas, partnerius bei klientus siekti daugiau nei iš jų tikimasi. Mėgstame numatyti kelis žingsnius į priekį, todėl visuomet domimės bei ieškome būdų kaip optimizuoti savo darbą. Skatiname tobulėjimą ne tik pelningais, bet ir tvariais būdais. Mūsų klientai tiki, kad mes susidorosime su visais mums keliamais iššūkiais, net jei status quo yra kur kas patogesnė. 

 

Visada profesionalūs:

Mes užsitarnavome tvirtą visuomenės pasitikėjimą dėl savo turimų profesinių ir praktinių žinių bei sau keliamų itin aukštų sandartų darbų kokybei bei saugai. Būdami arti savo klientų ir partnerių, mes galime reaguoti į jų poreikius visapusiškai. Nepriklausomai nuo susiklosčiusios situacijos, mes visuomet išliekame bendradarbiaujantys ir profesionalūs, visuomet stengdamiesi vykdyti savo įsipareigojimus ir laikytis nustatytų terminų.

 

Kuriantys gerovę:

Saugumas svarbiausia – šiuo šūkiu vadovaujamės visuose savo verslo aspektuose. Mes rūpinamės vienas kitu, laikomės saugaus darbo taisyklių bei užtikriname tinkamos įrangos naudojimą, tam, kad mūsų darbuotojai saugiai grįžtų namo kiekvieną dieną. Kartu puoselėjame gerą darbo aplinką bei siekiame darbo ir asmeninio gyvenimo balanso. Kuriantys gerovę taip pat reiškia, kad esame atsakingi už savo daromą poveikį planetai, klimatui ir aplinkai. Turime ambicingus tvarumo tikslus ir esame įsipareigoję būti lyderiaiais rinkoje, juos įgyvendinant. 

 

 

Derinantys stiprybes:

Sujungdami savo įgūdžius, stiprybes ir potencialą, mes pasiekiame efektyvius komandinio darbo rezultatus, kurie mums leidžia sėkmingai veikti konkurencingoje rinkoje. Mes vadovaujamės tarpusavio bendradarbiavimo principu, nes suprantame įvairovės ir skirtingų požiūrių svarbą, siekiant būti išskirtiniais. Mūsų bendradarbiavimas grindžiamas pagarba ir žingeidumu ne tik vienas kitam, bet taip pat ir mūsų klientams ar partneriams. Puoselėdami atvirtumo kultūrą įmonėje, skatiname teikti ir gauti grįžtamąjį ryšį, nesustoti tobulėti bei augti versle. Dirbdami įvairiose komandose, verslo srityse bei šalyse, galime tarpusavyje dalintis ir keistis žinomis bei patirtimi.