Mūsų paslaugos

Mes teikiame platų mobiliųjų ir fiksuotųjų tinklų planavimo, projektavimo, statybos, montavimo, modernizavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros paslaugų asortimentą

Eltel teikiamos paslaugos

Nuolat augant duomenų skaitmeninimo ir jų panaudojimo bei jungiamumo poreikiui, skatinančiam perimti naujausias technologijas, šiuolaikinė visuomenė tampa vis labiau priklausoma nuo komunikacinių tinklų. Bendrovės „Eltel“ komunikacijų verslas teikia montavimo ir techninės priežiūros paslaugas telekomunikacijų operatoriams ir kitiems komunikacinių tinklų savininkams.

Mes, „Eltel“ komunikacijų verslas, teikiame platų mobiliųjų ir fiksuotųjų tinklų planavimo, projektavimo, statybos, montavimo, modernizavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros paslaugų asortimentą. Pagrindiniai mūsų klientai yra dideli telekomunikacijų operatoriai ir komunikacinių tinklų savininkai, komunalinių paslaugų įmonės, kiti privatūs savininkai ir savivaldybės. Mūsų verslą sudaro ilgalaikiai ryšiai ir pamatiniai susitarimai, generuojantys nuolatinį užsakymų srautą.

2020 metais, vykdėme veiklą Šiaurės šalyse, Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Tam, kad tesėtume pažadus savo klientams, turime veikti kuo efektyviau ir teikti kokybiškas paslaugas užsakovams. Kadangi klientai reikalauja aukštos kokybės, turime nuolatos tobulėti ir mes. Turimi rezultatai rodo, kad pastangos šioje srityje yra sėkmingos ⎯ sugebame pagerinti paslaugų kokybę, padidinti operacijų našumą ir sėkmingai teikti aukšto lygio infraneto paslaugas savo klientams.

Kas yra infranetas?
Sąvoką „infranetas“ Eltel sukūrė daugiau nei prieš dešimtmetį kaip bendrinį terminą, paremtą žodžiais „infrastruktūra“ ir „tinklas“. Infraneto sektorius apima  elektros ir ryšių tinklų kuriamo, tobulinamo, užsakymo ir priežiūros procesą.

Tinklų skyrius

Tinklų skyrius

Eltel teikia fiksuotų telekomunikacijų paslaugas

Sužinokite daugiau
Mobilaus ryšio skyrius

Mobilaus ryšio skyrius

Eltel siūlo visą mobiliųjų telekomunikacijų paslaugų paketą

Sužinokite daugiau