Atsinaujinančios energijos sprendimai

Elektros gamybos ir vartojimo augimas bei vis spartėjanti skaitmenizacija, kasdien kelia naujų reikalavimų ir iššūkių mūsų darbui. Būdami atsakingi tiek prieš save ir visuomenės keliamus tvaraus verslo tikslus, tiek prieš mūsų klientus ar partnerius, siūlome visapusiškų sprendimų paketą, leidžiantį sėkmingai įgalinti visas atsinaujinančios energijos formas ir technologijas.

Siekiame atliepti augantį visuomenės poreikį

Remiantis Lietuvos Energetikos agentūros duomenimis, vienas iš esminių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų, atsinaujinančios energijos išteklių srityje – toliau sėkmingai spartinti ir plėsti atsinaujinančių energijos išteklių dalį Lietuvos vidaus energijos gamyboje bei galutiniame energijos suvartojimo balanse. Būtent dėl šios priežasties, siūlydami platų paslaugų ir tvarios energijos panaudojimo sprendimų paketą, galime efektyviai prisidėti prie elektrifikuotos visuomenės ateities kūrimo ir siekio įgyvendinti anglies dioksido neutralumo tikslus.

Dėmesys klientui

Esame saulės elektrinių, elektromobilių įkrovimo stotelių įrangos ir energijos kaupimo sprendimų profesionalai. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti visapusiškus sprendimus, pasirūpindami viskuo – nuo ​​planavimo, įrangos parinkimo ir statybos iki aptarnavimo ir priežiūros.

 

 

Atspari, išvystyta ir patikima energijos infrastruktūra, įgalina efektyviai panaudoti atsinaujinančią energiją kasdieniame gyvenime. Visa tai, kartu yra tvarios visuomenės kūrimo elementai.

 

Kontaktinis asmuo

Jonas Grigaliūnas

Elektromobilių įkrovimo stotelių ir saulės energetikos projektų vadovas
jonas.grigaliunas{eta}eltelnetworks.com