Eltel Lietuva

Eltel Lietuva yra pirmaujanti kritinės infrastruktūros paslaugų teikėja. Įmonės pagrindinė veikla – telekomunikacinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra.

Šiuolaikinės visuomenės gyvybingumo užtikrinimas

Kiekvienas priklauso nuo stabilaus ryšio tinklų. Eltel Lietuva kuria, prižiūri ir atnaujina šias esmines šiuolaikinės visuomenės ryšių linijas nacionalinių tinklų operatoriams ir savininkams.

Mes kuriame tvaresnę visuomenę

Eltel Lietuva siūlomi infraneto sprendimai leidžia pereiti į tvirtą, atsparią ir anglies dvideginio neutralią visuomenę. Pavyzdžiui, Eltel Lietuva suteikia galimybę gaminti atsinaujinančią energiją, įkrauti elektromobilius ir sukurti didelės galios ryšio tinklus.

Mūsų paslaugos ir pasiūlymai

Mes teikiame platų paslaugų spektrą – nuo projektų projektavimo iki priežiūros ir atnaujinimo sprendimų.

Siekiame, jog kiekvieno kliento tikslai būtų pasiekti ir atlikti darbai būtų aukščiausios kokybės. Vadovaudamiesi verslo strategija, dėmesį skiriame savo klientams, veiklos racionalizavimui bei našumo didinimui.

 

  • Vykdomas verslas skirstomas į du sektorius – tinklų ir mobilaus ryšio skyrius. Lietuvoje atliekame vienus svarbiausių telekomunikacijų infrastruktūros projektus bei didiname mūsų klientų bei projektų gretas, tačiau aktyviai plečiamės ir užsienio rinkoje, dirbdami tokiose šalyse, kaip Norvegija, Suomija, Švedija ir t.t.
  • Mūsų misija – nuolatos užtikrinti visuomenei gyvybiškai svarbių telekomunikacinių infrastruktūrų veiklą.
  • Mūsų vizija – tapti patraukliausiu telekomunikacinių tinklų partneriu Lietuvoje bei sėkmingai plėstis tarptautinėje rinkoje. 
  • Šiuo metu Eltel Lietuva dirba apie 260 darbuotojų.