Įgyvendinti projektai

Projektas Norvegijos sniego arenoje “SNØ”:

Norvegijoje prisijungėme prie išskirtinio projekto įgyvendinimo – mobiliojo ryšio diegimo naujoje ir pačioje didžiausioje visoje Norvegijoje Snow arenoje “SNØ”. Profesionalų komanda, turėjo užtikrinti, kad įdiegta mobiliojo ryšio įranga sėkmingai funkcionuos visoje arenos zonoje.

Ši instaliacija taip pat leido naudotis skambučių paslaugomis net penkiems tūkstančiams vartotojų vienu metu. Viso projekto metu buvo sunaudota virš 5 km RF kabelio, apie 3 km šviesolaidinio kabelio, šaltojoje (slidinėjimo) zonoje sumontuotos 12 vnt. stadionams skirtų antenų, kurių kiekvienos dydis prilygsta šaldytuvui, šiltojoje zonoje sumontuota virš 150 vnt. antenų vidinio ryšio padengimui. Tai buvo pirmasis projektas Norvegijoje, kuriame įdiegta MIMO (multiple-input and multiple-output) technologija vidiniam ryšiui.

„Nødnett“ projektas Norvegijoje:         

Vykdėme itin sudėtingą ir kompleksišką projektą Norvegijoje, „Nødnett“. Šis projektas buvo vienas didžiausių ir brangiausių, jame mūsų darbuotojai rūpinosi mobilaus telekomunikacinio tinklo avarinėms tarnyboms diegimu ir instaliavimu. Šio projekto tikslas buvo sukurti bendrą tinklą visoms šalies viešosios saugos agentūroms, kad, pavojaus atveju, policija, ugniagesiai ar medicinos personalas galėtų bendrauti ir lengvai keistis informacija.

Dinamiškas Mobilaus ryšio skyriaus darbas

Kasdien stengiamės tam, kad ryšys pasiektų net pačius atokiausius pasaulio kampelius ir tam, kad šis ryšys nenutrūktų.

Žiūrėkite video