Tvarumas

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje  mes rūpinamės ne tik visapusiškai kokybiško infraneto infrastruktūros tiekimu, tačiau kartu stengiamės užtikrinti, kad mūsų veikla atitiktų tvarios ateities viziją. 

Viena iš pamatinių Eltel strategijos sričių - tvarumo politika, kuri yra orientuota į asmeninį tobulėjimą, bendrą visuomenės gerovę bei švaresnį rytojų.

Kadangi mūsų įmonė savo veiklą vykdo srityje, kuri turi svarbų vaidmenį pereinant prie mažai anglies dioksido išskiriančių technologijų visuomenės, todėl esame įpareigoti pateisinti savo klientų, akcininkų bei visuomenės lūkesčius.

Pagrindinis mūsų poveikio aplinkai šaltinis yra bendras 3789 transporto priemonių parkas. Išlaikydami šiuolaikišką, degalus taupantį automobilių parką, sumažiname išmetamų kenksmingų teršalų kiekį. Kaskart, atnaujinant automobilių parko nuomos sutartis, svarstome galimybę pereiti prie lengvesnių transporto priemonių, naudojančių mažiau degalų, hibridinių ar elektrinių automobilių.

Be modernaus bei mažai teršalų išmetančio automobilių parko, mes planuojame darbus taip, kad perteklinio vykimo automobiliu į darbo vietas būtų kuo mažiau.

Ofiso darbuotojai taip pat atsisako ir vienkartinių vandens buteliukų, kurių gamybos resursai smarkiai prisideda prie gamtos taršos. Tokiu būdu ne tik bus sutaupomos lėšos, tačiau sumažinamas aplinkai daromas neigiamas poveikis, bei kuriamas ekologiškas įprotis, kuris, tikimės, bus taikomas ne tik darbe, tačiau ir asmeniniame gyvenime.

Eltel grupė įgyvendina tvarios veiklos strategiją, kuri apima sveikatą ir saugumą, tiekimo grandį, visuomenės gerovę bei etiško verslo standartų įgyvendinimą. Šios strategijos tikslas - skirti prioritetinį dėmesį kovojant su klimato kaita. Mūsų požiūriu, per ateinančius 30 metų, pasaulis privalo pašalinti anglies dioksido pėdsaką atmosferoje bei minimizuoti atliekų kiekį. Kadangi Eltel savo veiklą vykdo elektrifikacijos bei skaitmenizacijos srityse, todėl atsakingai žvelgiame į šią galimybę prisidedant prie teigiamų pokyčių įgyvendinimo, novatoriškų sprendimų priėmimo ir tvarios ateities kūrimo.

© Eltel Securing the lifelines of modern society